Zespół RODM w woj. podlaskim miał okazję spotkać się z przedstawicielami Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Komisji Europejskiej w Polsce oraz Fundacji Nowej Wspólnoty
Wspólnie z innymi zespołami RODM 15.04.2026 r. mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielami Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Komisji Europejskiej w Polsce oraz Fundacji Nowej Wspólnoty. Rozmawialiśmy o wyzwaniach stojących przed Polską i Unią Europejską oraz o włączaniu obywateli w debatę na temat przyszłości relacji międzynarodowych naszego kraju. Dyskusjom sprzyjały odrestaurowane wnętrza Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie, w…
